Агентство Kiwi Agency

Просування у соціальних мережах від Kiwi Agency

SMM-агентство Kiwi Agency спеціалізується на просуванні в соціальних мережах і допомагає брендам стати лідерами в своїй сфері.

Протягом 7 років наша команда росла, розвивалася у різних напрямках і успішно запустила більше 100 проектів.

Багато змінилося, крім одного. #kiwiteam так само горить ентузіазмом і створює трендовий контент, вивчаючи вічно мінливий діджитал-світ.

Сформувати імідж? Запустити креатив? Збільшити охоплення? Підняти продажі?
Поставте нам цілі, і ми знайдемо рішення, як закохати соцмережі в ваш бренд.

Один із принципів нашої роботи – робити якісно, добираючи оптимальний бюджет. Остаточна вартість просування бренду в соціальних мережах залежить від цілей, завдань і обсягу роботи.

Основні послуги SMM-агентства:

  • розробка комунікаційної SMM-стратегії
  • просування у Facebook, Instagram, Telegram, TikTok
  • контент-маркетинг
  • запуск таргетованої реклами
  • розробка візуального оформлення у соцмережах
  • SMM for Events (просування заходів)
  • індивідуальні консультації та тренінги з SMM

Щоб замовити SMM-просування, заповнюйте форму зворотного зв'язку в розділі «контакти», залишайте лист на пошті info@kiwiagency.com.ua або телефонуйте +38 (093) 734-00-54

Заповніть короткий бриф, і ми відправимо вам комерційну пропозицію протягом робочого дня.

Послуги

Комплексне SMM-просування
Чим відрізняється комплексне просування в соціальних мережах від замовлення однієї послуги? Воно дозволяє бізнесу будувати відносини з аудиторією на всіх актуальних майданчиках. У результаті компанія отримує продажу не з одного, а з декількох джерел одночасно, формуючи навколо себе лояльну і зацікавлену групу шанувальників. Kiwi Agency допоможе вам збільшити число релевантних підписників у різних соціальних мережах за допомогою якісного контенту і правильно вибудуваної стратегії спілкування з аудиторією.
Послуги з просування в соціальних мережах від Kiwi Agency
Які послуги з SMM-просування надає агентство Kiwi Agency? І чому їх варто замовити саме у нас?😊
Маркетинг у соцмережах (SMM) smm
Агентство інтернет-маркетингу Kiwi agency спеціалізується на просуванні в соціальних мережах. Ми запустили понад 100 проектів та залучили понад мільйон підписників, і це не межа!

Блог про SMM

10 факапів на зйомці
Уявіть. Цілий тиждень ви готуєтеся до масштабної фотосесії. Контент для клієнта потрібен бомбезний, тому ретельно продумуєте все до дрібниць. І коли настає день X, щось із ваших пунктиків йде катастрофічно не за планом. Страх. Паніка. Здатися з повинною чи взяти себе в руки і вирулити ситуацію? Давайте разбиратися👇
SMM-стратегія: складаємо план просування бренду в соціальних мережах
Сьогодні, за даними Global Web Index, пересічний споживач має більше 5 акаунтів в соціальних мережах, активно використовує 3 з них. Загальна інтернет-аудиторія України становить вже понад 20 мільйонів, і це число зростає з кожним днем.