Агентство Kiwi Agency

Просування у соціальних мережах від Kiwi Agency

SMM-агентство Kiwi Agency спеціалізується на просуванні в соціальних мережах і допомагає брендам стати лідерами в своїй сфері.

Протягом 7 років наша команда росла, розвивалася у різних напрямках і успішно запустила більше 100 проектів.

Багато змінилося, крім одного. #kiwiteam так само горить ентузіазмом і створює трендовий контент, вивчаючи вічно мінливий діджитал-світ.

Сформувати імідж? Запустити креатив? Збільшити охоплення? Підняти продажі?
Поставте нам цілі, і ми знайдемо рішення, як закохати соцмережі в ваш бренд.

Один із принципів нашої роботи – робити якісно, добираючи оптимальний бюджет. Остаточна вартість просування бренду в соціальних мережах залежить від цілей, завдань і обсягу роботи.

Основні послуги SMM-агентства:

  • розробка комунікаційної SMM-стратегії
  • просування у Facebook, Instagram, Telegram, TikTok
  • контент-маркетинг
  • запуск таргетованої реклами
  • розробка візуального оформлення у соцмережах
  • SMM for Events (просування заходів)
  • індивідуальні консультації та тренінги з SMM

Щоб замовити SMM-просування, заповнюйте форму зворотного зв'язку в розділі «контакти», залишайте лист на пошті info@kiwiagency.com.ua або телефонуйте +38 (093) 734-00-54

Заповніть короткий бриф, і ми відправимо вам комерційну пропозицію протягом робочого дня.

Послуги

Створення контенту || Content production
У вас є вихор думок, про що писати у соцмережах, якими словами переконати клієнта обрати САМЕ ваш продукт, але немає візуального контенту? Послуга від Kiwi Agency – Content Production дозволить вам достукатися до сердечка вашої цільової аудиторії як вербальною, так і візуальною мовою! Ми забезпечимо повний цикл розробки фотоконтенту для вашого бренду❤
Комплексне SMM-просування
Чим відрізняється комплексне просування в соціальних мережах від замовлення однієї послуги? Воно дозволяє бізнесу будувати відносини з аудиторією на всіх актуальних майданчиках. У результаті компанія отримує продажу не з одного, а з декількох джерел одночасно, формуючи навколо себе лояльну і зацікавлену групу шанувальників. Kiwi Agency допоможе вам збільшити число релевантних підписників у різних соціальних мережах за допомогою якісного контенту і правильно вибудуваної стратегії спілкування з аудиторією.
Послуги з просування в соціальних мережах від Kiwi Agency
Які послуги з SMM-просування надає агентство Kiwi Agency? І чому їх варто замовити саме у нас?😊

Kiwi блог

Що таке Engagement Rate і як його визначити?
Engagement Rate (ER) — показник залученості або активна аудиторія вашої сторінки. ER у соціальних мережах вимірюється у відсотках і показує, яка кількість підписників акаунта реагує на пости. Сюди належать: лайки, реакції ( "Ух ти", "Супер" і ін.), коментарі, репости, а також збереження (для акаунтів Інстаграм).
Написання сценарію для Tik Tok: пошук ідей, тренди контенту 2021
Створення відео для Tik Tok не обійдеться без сценарію. Навіть якщо це відео "чисто для себе", ідея все одно є в голові. У цій статті ми обговоримо саме професійний підхід до зйомки відео: почути пісню, вигадати ідею, записати, вдосконалити і тільки тоді завантажити. Важливо привернути увагу з перших секунд, інакше вас просто проскролять, і зоряний час так і не настане. Завжди ставте собі запитання: "А я б подивився таке?".
Clubhouse – новий конкурент соцмереж чи тусовка для обраних?
Clubhouse – це міжнародна аудіо-соцмережа, створена в 2020. Тут немає картинок, відео, лайків. Майданчик складається з «кімнат» і «клубів» за інтересами, а користувачі можуть спілкуватися лише голосом і тільки в режимі реального часу.