[blog]

Чи потрібні Giveaway для просування сторінки?
– Ні. Кінець статті. Ну добре, ми тепер серйозно. Все одно "ні"! Ми це доведемо у статті.
Навіщо потрібен сайт бренду і яким він НЕ повинен бути
Технології стрімко розвиваються, і весь потік клієнтів зараз в інтернеті. Щоб масштабувати свій бізнес і забезпечити йому максимальний прибуток і впізнаваність, однозначно потрібно виходити в онлайн.
Що показує нам статистика Instagram Stories?
SMM – це не тільки про фотографії і підписи до них. В першу чергу, це про аналітику і ефективність виконаних завдань.
Digital-audit
Друзі, хочемо з вами першими поділитися нашою новиною!
Яку користь маски в Facebook і Instagram принесуть брендам?
Зовсім нещодавно, а точніше - 13 серпня 2019 компанія Facebook запустила публічну бета-версію сервісу, за допомогою якого тепер всі бажаючі можуть створювати маски в Сторіс.
SMM-просування від Kiwi Agency для Yarych
Yarych - найбільший виробник кондитерської продукції на українському ринку. Добре відомий споживачам завдяки флагманському продукту - печиву "Марія".
Ера TikTok: нове захоплення в світі соцмереж
TikTok - додаток, який поєднав у собі функціонал Instagram Stories, Vine, Snapchat. У ньому створюють вертикальні 15 секундні ролики (і до 1 хвилини при завантаженні готового відео): фанові скетчі, музичні кліпи та інші трендові активності. Також там можна запускати прямі ефіри.
Як залучити аудиторію за допомогою Instagram Stories?
А ви пам'ятаєте час, коли ще не було Stories в Instagram? Тільки квадратні фото по одному на пост, кілька фільтрів і сіра смужка інструментів внизу з синьою іконкою фотоапарата. До модернізації соцмережі підштовхнула стара добра конкуренція. Кілька років тому Snapchat стрімко почав займати лідерські позиції в своїй ніші. Саме там можна було швидко обмінюватися фото, виставляти пости про те, що робиш зараз і користуватися крутими масками-фільтрами.
Гоу в телеграм - я чатик знайшов
Telegram - одна з найбільш зручних медіа-площадок для розміщення контенту. Ціле сховище унікального матеріалу, корисних розсилок без відволікаючого «шуму» - комментів, лайків, реклами.
Усім коктейлі або просування алкогольних брендів від Kiwi Agency
Не секрет, що в Kiwi Agency працюють одні дівчата. Але це не заважає нам розбиратися у всіх тонкощах просування алкогольної продукції. Не винятком став і кейс для брендів компанії Premium Spirit Brands - Distil.No9 Small Batch Vodka і Staritsky & Levitsky Reserve Vodka.
У мене в Instagram суцільне фотоолів'є, що робити? Як знайти свій стиль?
Вдих-видих і спокій - всьому можна навчитися :) Давайте для початку розберемося, що таке інстаграм-стиль і яким він може бути.
"Як створити ефективну SMM-стратегію" та інші доповіді онлайн-конференції "SMM-революція"
Уявіть, що ви відправилися на пошуки скарбу, який принесе вам гроші, впізнаваність і всесвітнє визнання. Все, про що можна мріяти, буде у вас! Але є одне "але" - скарб існує, а шляхів, як до нього дістатися, ви не знаєте. От халепа. Як думаєте, які тоді шанси знайти бажаний скарб? Припускаємо, що приблизно 0,0001%, не більше. Так і в світі SMM - без заздалегідь продуманого плану вам не обійтися.
Курси з маркетингу і SMM: де шукати в Києві?
Правильний старт - запорука успіху в будь-якій справі. Хочете підкорити світ Digital, але «плаваєте» в безлічі модних термінів і не знаєте, з чого почати?
Як налаштувати Business Manager в Facebook: покрокова інструкція
Як не впадати в ступор, коли агентство просить надати доступ до Бізнес-менеджеру в Facebook? Як створити рекламний кабінет і розібратися в його функціоналі? Якщо ви потрапили на цю сторінку, то саме час отримати відповіді на ці питання.
HeadHunting
Нас накрило хвилею класних проектів! І ми терміново шукаємо в #KiwiTeam SMM-менеджера і креативного копірайтера! (Потрібне підкреслити)
Instagram Stories як потужний інструмент просування
Ми вирішили виступити в ролі "руйнівників міфів" і розвіяти в пух і прах все, що ви знали про алгоритми ранжування Instagram Stories. Крім того, показати їх актуальну статистику і поділитися крутими мобільними додатками для створення креативних Сторіз.
Я знайду кожного. (С) Facebook Pixel" або чому в 2019 році важливо його встановити
Усе ще думаєте, чи потрібно вам встановити Facebook Pixel? Сподіваємося, що наша стаття допоможе розібратися в усіх нюансах його створення і використання.
ВАКАНСІЯ CREATIVE COPYWRITER
Пишеш класні тексти і хочеш у сферу SMM?
Про тренди в копірайтингу або що, як і де писати в 2019-м?
Свіжі тренди в маркетингу активно задають головний тон-оф-войс копірайтингу і крім основних «письменницьких правил» диктують йому свої закони. Сфера компетенцій і завдань копірайтера стрімко змінюється: запити «писати про криптовалюти» сходять нанівець, а online-школи вимагають більше вогню на просторах соцмереж. Ключові ж навички писати читабельно, цікаво, зрозуміло не втратять. Тому нам слід продовжувати прокачувати скіллс і вдосконалюватися в своїх уміннях.
SMM-просування від Kiwi Agency для Mamamia
"Mamamia! - The Queen of Pizza"- одна з перших служб доставки піци в Києві. Сьогодні бренд Mamamia налічує 10 ресторанів в Києві і один в Чернігові, а також має одну точку самовивозу на Позняках (Київ).
Fuck up або невдале співробітництво
У жовтні 2018 роки команда Kiwi Agency розпочала співпрацю з незвичайним проектом, а саме - магазином дитячих іграшок. Запитайте, в чому незвичайність?
Надії розгромлено або чому IGTV не замінить YouTube?
Нагадаємо, що цю функцію в Instagram "викотили" цього літа, а точніше - 20 червня. Весь світ обговорював IGTV і припускав, що вона стане заміною YouTube.
Як і навіщо вибирати лідерів думок?
Люди вже не реагують на рекламу в телевізорі або на бордах. Їм більше подобається, коли людина, спираючись на свій досвід, радить використовувати якийсь продукт. Адже більше довіри викликає саме "жива" думка.
SMM тренди 2019
2018 підійшов до кінця, давайте дружно скажемо йому "спасибі" за нові можливості просування в соціальних мережах і класний інструментарій. Пом'янімо органіку і увійдемо в новий 2019 рік із високо піднятим engagement rate.
18+ або SMM для алкогольних брендів
Давно відомо, що за допомогою SMM бренди можуть збільшити свою впізнаваність і прибуток. До того ж це можуть бути товари абсолютно будь-яких напрямків: від жіночих речей і косметики до послуг з обслуговування автомобіля. Але як працює SMM із забороненими для реклами продуктами, наприклад, з алкоголем? Розглянемо у найсвіжіших кейсах від #kiwiteam
Відео, відео, відео
Найактуальніший контент у сфері Діджитал. Наразі соціальні мережі без відео, як рибалка без вудки. Відео увірвалося в світ Діджитал в 2017 і успішно залишається у лідерах. Зараз люди в першу чергу фокусують увагу на яскравій, заманливій картинці, а лише потім - читають текст.
Що таке Giveaway: погано чи добре?
ー Добрий день! Що будете замовляти? ー Один Giveaway, будь ласка.